LOGWY

Coraz bliżej do końca projektu a nam się zdaje, że jeszcze tyle do zrobienia a czasu prawie nie ma. Staramy się nurkować co weekend aby sprawdzić czy nie umknęło nam coś ważnego, czy woda się zmienia, czy druga strona jeziora jest ciekawsza i ma więcej do zaoferowania. Niestety nie jesteśmy w stanie zrobić wszystkiego ale staramy się z każdej możliwej strony uwiecznić piękno i unikalność tego wspaniałego miejsca jakim jest Wigierski Park Narodowy. Mamy nadzieję, że nam się uda, a będziecie mogli to sprawdzić przyjeżdżając na imprezę z okazji zakończenia projektu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na pokaz filmu i wystawę zdjęć z pod wody, powierzchni oraz z powietrza. Będzie muzyka na żywo w wykonaniu suwalskiego zespołu OTAKO oraz poczęstunek kresowej kuchni „U Alika”

Sobota 3 grudnia 2016 o godzinie 18:00 w Suwałkach w PWSZ.

Dla tych którzy nie mają gdzie spędzić nocy, hotel Loft ma specjalne zniżki dla gości naszej imprezy. A na razie już bez specjalnego opisu kilka zdjęć oraz film z ostatnich dwóch nurkowań projektowych na jeziorach Muliczne i Krusznik.

wpn

ban-spons