Ewa Drucis
Założycielka szkoły nurkowania JagnaBlue, jest płetwonurkiem od 1993 r., a zawodowo nurkowaniem zajmuje się od 19 lat. Uprawnienia instruktorskie posiada w takich federacjach jak PSAI, TDI/SDI PADI. Jest również instruktorem resuscytacji i pierwszej pomocy dorosłych, dzieci i niemowląt, instruktorem immersioterapii osób z niepełnosprawnościami oraz wychowawcą kolonii i obozów. Na koncie ma ponad 5 tysięcy nurkowań, a niektóre z nich na głębokość 100 m. Wieloletnie doświadczenie w pracy zdobyte w Polsce i za granicą pozwala jej przekazywać ogrom wiedzy swoim kursantom i podopiecznym.

Łukasz Drucis
Płetwonurkiem jest od 2003 roku, a szkolenia nurkowe prowadzi w federacji KDP CMAS oraz PSAI. Specjalizuje się w nauczaniu nurkowania młodzieżowego. Od dwóch lat jest instruktorem immersioterapii, czyli terapii osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi i chorobami psychicznymi przy zastosowaniu nurkowania. Wcześniej, czyli w 1999 roku zdobył uprawnienia ratownika WOPR, a od 14 lat jest instruktorem pływania. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi zaowocowało zdobyciem kwalifikacji kierownika wycieczek i kolonii.

 

Wspólnie prowadzimy kursy nurkowania rekreacyjnego w Suwałkach. Organizujemy obozy nurkowe dla dzieci oraz zimowiska dla najmłodszych. Specjalizujemy się w rodzinnych wyjazdach nurkowych w takich miejscach jak Egipt, Chorwacja, Wyspy Kanaryjskie, Meksyk, RPA i wiele innych ciekawych krajów. Nurkujemy z osobami z niepełnosprawnościami i prowadzimy dla nich wiele rozmaitych programów wspólnie z fundacją przyjaciół dzieci „Jesteśmy Razem” i spółdzielnią socjalną „ Dalba”.

Nasi przyjaciele i członkowie zespołu JagnaBlue:

Emil Sieńko
Jest nieocenionym towarzyszem nurkowym i płetwonurkiem KDP CMAS P3 oraz DM NAUI. Pierwszy stopień płetwonurka zdobył w 2008 roku i posiada również uprawnienia do nurkowania z osobami niepełnosprawnymi ruchowo, czyli DM HSA 3490. Emil jest także nurkiem specjalizacji archeologia podwodna, nawigacja, nitrox i pod lodowe. Od początku działalności szkoły JagnaBlue na rynku suwalskim, Emil służył swoją pomocą i radą w wielu przedsięwzięciach.

 

Dominika Śliwowska
Płetwonurek PADI RESCUE, ze specjalizacjami jak nurkowanie głębokie i w suchym skafandrze. Nietypowo zaczęła swoją karierę nurkową ale najważniejsze, że jest z nami i dzięki jej olbrzymiej empatii i wiecznie uśmiechniętej buzi, wszystkich nastawia pozytywnie. Szkoli się obecnie na Divemaster PADI.

 

 

 

Daniel Jasionowski
Płetwonurek PADI RESCUE ze specjalizacjami jak nurkowanie głębokie, wrakowe i w suchym skafandrze. Daniel totalnie przez przypadek zapisał się na kurs i już tak mu zostało, co nas bardzo cieszy. Złota rączka i dusza towarzystwa zawsze i wszędzie służy umiejętnościami i sprawnym działaniem. Szkoli się obecnie na Divemaster PADI.

 

 

 

Karol Michałowski
Płetwonurek KDP CMAS P3 oraz bardzo zdolny i pełen świetnych pomysłów grafik. Niedawno Karol trafił do naszej ekipy i od razu dostał ksywkę „magik”. Jego dziełem jest ta wspaniała strona oraz wszystkie reklamy i projekty jakie tworzy. Jednym z tych projektów jest nasz blog, który w całości jest kreacją Magika.

 

 

Angelika Jodzis
Instruktor PADI/SSI
ze specjalizacjami nurkowanie z rekinami, głębokie, nitrox, suchy skafander, wrakowe i nocne. Ta uśmiechnięta istotka to nasza perełka, która pewnego dnia wpadła sobie na pomysł, że będzie instruktorem nurkowania i wyjedzie do pracy do Tajlandii, nie nurkując nigdy wcześniej. I dokładnie tak się stało ? Wpadła do nas w styczniu i już w październiku po ciężkim treningu poleciała do Azji i zdała egzamin instruktorski. Obecnie zdobywa doświadczenie i mamy nadzieje, że do nas wróci.

 

Patryk G. Joker
Instruktor PSAI,
który swoją przygodę z nurkowaniem rozpoczął wiele lat temu od freedivingu. Okazało się, że to trochę za mało i postanowił wpaść do nas na swój pierwszy kurs ponad 6 lat temu. Zapalony motocyklista, świetny nurek i mistrz w wielu dziedzinach, ale o to już sami musicie go zapytać. Przede wszystkim dobry przyjaciel, którego czeka wielka kariera instruktorska.

 

Nataniel Zaniewski
Instruktor PSAI,
młody człowiek z wielką pasją do nurkowania i nauczania innych. Szkoli się pod okiem Jacka Konikowskiego i chce osiągnąć wyżyny nurkowań technicznych. Posiada uprawnienia do stopnia Advanced Nitrox. Jak to mówi wszystko w swoim czasie. Prywatnie prowadzi rodzinny biznes i opiekuje się młodszą siostrą oraz bratem.

Wyprawa do RPA

Wyprawa do RPA

AFRICA IS NOT FOR SISSIES - SHARK WEEK 06.11 - 20.11.2021JagnaBlue zaprasza na wyprawę jedyną w swoim rodzaju do RPA, kraju olbrzymich przestrzeni, pysznego jedzenia, dużej ilości rekinów i zawsze uśmiechniętych ludzi.Początki RPA to dwie burskie republiki: Transwal i...

czytaj dalej