Wakacje w Chorwacji – Wyspa Brac

Wakacje trzeba planować już teraz i rozglądać się za ciepłym miejscem, gdzie można odpocząć, wygrzać się i przyjemnie spędzić czas z przyjaciółmi i rodziną. Zakochaliśmy się w cudownym miejscu w Chorwacji, a ściślej w wyspie. Brac, bo o niej mowa, jest oddalona godzinę płynięcia promem od miejscowości Supetar. To przepiękna okolica położona nad samym brzegiem Adriatyku otoczona plażą i niesamowitymi zapachami rozmarynu i oliwek, które tworzą fantastyczne miejsce do odpoczynku wspólnie z rodziną.

Nie możemy zapomnieć o nurkowaniach, a tu woda jest ciepła i przejrzysta więc całą przyjemność po naszej stronie :). Będziemy nurkować z zaprzyjaźnionym polskim centrum nurkowym Amber Dive. Wszystkie nurkowania wykonamy z łodzi, a możliwości wyboru miejsc są całkiem duże. W okolicy bazy jest do dyspozycji wiele pozycji nurkowych o zróżnicowanym stopniu trudności i charakterze, takie jak podwodne wyspy, ściany i urwiska skalne, wraki statków oraz pozostałości amfor oraz legendarna i przepiękna jaskinia. Pod wodę zanurzamy się nie tylko dla znajdujących się tam atrakcji ale przede wszystkim dla życia jakie się tam znajduje, a tu go nie brakuje.

Zakwaterowanie:

Możliwości są duże ponieważ można wybrać hotel przy plaży lub apartamenty w odległości 3-5 min do plaży. W sprawie zakwaterowania bardzo proszę o kontakt telefoniczny, ponieważ cena jest uzależniona od jego wyboru i szybkości rezerwacji. Cena za apartament waha się od 85€ do 150€ za dzień za apartament. Cena noclegu za hotel waha się od 90€ do 120€ za osobo/dobę. Dzieci do lat 12 mają pobyt w Hotelu za darmo – 1 dziecko dwoje dorosłych, drugie dziecko 50%.

Termin wyjazdu 17.08 – 29.08

Cena wyjazdu:

  • Pakiet nurkowy 250 €
  • Zakwaterowanie uzależnione od wyboru apartamentu
  • Dojazd zależny od miejsca wyjazdu, ilości osób w aucie oraz spalania
  • Sprzęt nurkowy (4 elementy/dzień) 25 €
  • Opłata organizacyjna 100 PLN (tylko dorośli)

Dodatkowo płatne:

  • Wyżywienie – samodzielnie
  • nurkowania na wrakach + 10 €
  • nurkowania nocne, w jaskini, nitrox + 10 € za każde

Warunkiem przystąpienia do wyjazdu jest zaliczka w wysokości 100 € aby zarezerwować apartamenty oraz opłata pakietu nurkowego płatna od razu.

W sprawach zakwaterowania i zaliczki bardzo proszę o kontakt telefoniczny 505 012 602