DAHAB – KWIECIEŃ 2014

Wyjazd do Egiptu zakończył się wielkim sukcesem i niezapomnianymi wrażeniami. Każdy uczestnik wywiózł z tego magicznego miejsca pełen bagaż nowych i niesamowitych doświadczeń oraz wspomnień. Wyjazd był okazją do zakończenia kursów zaczętych w Suwałkach oraz podwyższenia już nabytych umiejętności.

Wody Morza Czerwonego jak zwykle nas rozpieszczały pod względem przejrzystości i spotkanych zwierząt. Cześć uczestników spełniła swoje nurkowe marzenia typu ośmiornice i żółwie a inni mogli zanurkować nieco głębiej niż dotychczas. Takie miejsca nurkowe jak Canyon czy Blue Hole nie zawiodły oczekiwań nowo przybyłych i zachwyciły swoim ogromem i tajemniczością.

Pomiędzy nurkowaniami każdy z nas próbował pokonać w warcaby najmłodszego uczestnika wyprawy Miłosza, a to jak co dzień okazywało się niemożliwe. Grupa miała okazję odwiedzić miejscowe atrakcje a jedną z nich była zapierająca dech w piersiach laguna. Niespodziewanie rozegrał się tam mecz plażowej piłki nożnej. Kasia, nasza instruktor jeździectwa, spełniła jedno ze swoich marzeń czyli galop po plaży 🙂

Wieczory spędzaliśmy w miejscowych knajpkach delektując się sziszą oraz regionalnymi przysmakami kulinarnymi. Dwóch naszych reprezentantów biało-czerwonej drużyny piłkarskiej obroniło honor grając w meczu z Egipcjanami – wrażenia nieocenione.

Zachęcamy do obejrzenia filmu z wyjazdu widzianego oczami 10-cio latka. Miłosz wspólnie z tatą Hubertem Stojanowskim nakręcili film z wyjazdu. Narratorem jest Miłosz Stojanowski