Masz problemy z pływalnością? Nie dajesz sobie rady z nurkowaniem w jednej pozycji, poprawnej a nie konik morski? To ta specjalizacja jest dla Ciebie :)! Dzięki odpowiednim ćwiczeniom „wiszenie” w wodzie będzie przyjemne, a nie męczące :). Jest to obligatoryjny kurs aby przystąpić do programów technicznych!

CELE KURSU:

  • podniesienie jakości i wydajności nurkowania zarówno dla siebie samego jak i całej grupy nurków
  • rozwinięcie umiejętności takich jak poprawne wyważenie i perfekcyjna pływalność, techniki pracy płetwami w tym pływanie do tyłu, praca w zespole.
  • S-drill – umiejętności obrazujące sytuacje dzielenia się gazem w nagłych wypadkach, ćwiczenia związane z utratą światła oraz strzelania bojki SMB.
  • nauczenie planowania, organizowania oraz przeprowadzania bezpiecznych nurkowań ujednolicając procedury związane z sytuacjami awaryjnymi oraz pracy w grupie.
WYMAGANIA WSTĘPNE:
  • posiadanie certyfikatu Open Water Sport Diver lub równoważnego innej organizacji
  • Minimalny wiek uczestnictwa to 18 lat; jednakże kursanci w wieku od 10 do 17 mogą  wziąć udział w zajęciach jeśli posiadają zgodę rodziców lub prawnych opiekunów.

  • Minimalny wiek dla programu certyfikacyjnego PSAI ABC Program™ to 15 lat. (kandydaci w wieku od 10 do 15 lat mogą kwalifikować się do programu certyfikacyjnego Junior PSAI ABC Program™, w którym zastrzeżone jest, że kursanci mogą nurkować za pozwoleniem i pod bezpośrednią kontrolą rodziców lub legalnych opiekunów)

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

Sprzęt nurkowy oprócz butli i balastu.
Brakujący sprzęt można wypożyczyć na czas trwania kurs CENNIK WYPOŻYCZANIA SPRZĘTU lub zakupić przed kursem w naszym sklepie.

Czas trwania kursu 3 dzień. Kurs nastawiony jest na umiejętności, może zaistnieć konieczność przedłużenia go o następny dzień. Taką decyzję podejmuje instruktor w porozumieniu z kursantem, który jest w stanie ocenić także swoje umiejętności.

CENA: 2200 PLN

2000zł (2-3 uczestników) 
2500zł (1 uczestnik)

Cena nie zawiera materiałów szkoleniowych i certyfikatu (300 PLN) oraz wyjazdu na wody otwarte i kosztów z tym związanych, sprzętu nurkowego – możliwość wypożyczenia całego sprzętu w cenie 150 PLN za dzień lub pojedynczych elementów.