Rodzinne Wyjazdy Nurkowe

Naszą misją jest pokazywanie dzieciom świata jako wielkiego i niezwykłego pola możliwości rozwoju. Wielkość i zróżnicowanie tego świata ma być dla nich zachętą do przygód i radosnego odkrywania, bez uprzedzeń i lęku, bez barier i obciążeń, za to z wrażliwością i szacunkiem dla innych.

 

CHARAKTER IMPREZY:

Rodzinne wyjazdy nurkowe to wspaniała zabawa dla dzieci i rodziców. Nauka nurkowania  połączona z eksploracją podwodnego świata i niezapomnianą zabawą. Kursy nurkowe jakie przeprowadzimy podczas wyjazdu dzielą się na kursy dla dzieci i młodzieży oraz na kursy dla dorosłych. Szkolenie nurkowe dla początkujących odbędzie się w systemie PADI (Professional Association of Diving Instructors) oraz w systemie KDP CMAS.

pmKurs nurkowania przeznaczony dla dzieci od 8 roku życia to program Płetwonurka Młodzieżowego. Twoje dziecko będzie pływało pod wodą i rozwijało swoje umiejętności nurkowe. Nauczy się także podstaw bezpieczeństwa w nurkowaniu oraz ochrony podwodnego środowiska, a przede wszystkim będzie się dobre i radośnie bawić. Pod koniec kursu, po ukończeniu Podwodnych Misji, wasza pociecha zostaje płetwonurkiem, co potwierdza plastikowy certyfikat, dyplom i różnego rodzaju gadżety.

Kurs dla dzieci od 11-go roku życia to Junior Open Water Diver. Jest to taki sam kurs jak dla dorosłych, tylko podstawową różnicą  jest głębokość. Młody nurek otrzyma uprawnienia nurkowe do 12 m i będzie mógł nurkować tylko i wyłącznie z osobą dorosłą lub instruktorem nurkowania. Dorosły dostaje uprawnienia nurkowe do 18 m i może nurkować z partnerem posiadającym minimum taki sam stopień nurkowy PADI OWD lub innej federacji.
Kurs składa się z trzech części: zajęcia teoretyczne około 5 h, zajęcia praktyczne na basenie lub wodach baseno-podobnych – około 5 h oraz cztery nurkowania na wodach otwartych. Po zakończonym kursie otrzymasz międzynarodowy certyfikat PADI OWD rozpoznawalny na całym świecie. Ty i Twoje dziecko macie możliwość kontynuowania dalszej edukacji związanej z nurkowaniem, czyli przystąpienia do programu PADI Advanced Open Water Diver bądź PADI Advanced Junior Open Water Diver, dzięki któremu zdecydowanie wzrosną Wasze umiejętności i możliwości związane z nurkowaniem swobodnym w wodach otwartych.
Grupa instruktorów nurkowania w Naszej szkole to osoby z wieloletnim stażem pracy, doświadczeniem i przygotowaniem pedagogicznym, którzy zapewnią Wam doskonałe i profesjonalne szkolenie. Każdy z nas jest także instruktorem pierwszej pomocy i ratownikiem.

MIEJSCA RODZINNYCH WYJAZDÓW NURKOWYCH:

Organizowane przez Nas rodzinne wyjazdy nurkowe odbywają się w takich krajach jak Egipt, Chorwacja, Malta – Gozo i Lanzarote – Wyspy Kanaryjskie. Każdy z tych wyjazdów ma unikalne miejsca nurkowe, które są dostosowane dla dzieci oraz dorosłych. Wycieczki fakultatywne zapewniają osobom nie nurkującym wiele ciekawych atrakcji. W menu po lewej stronie możecie przeczytać o poprzednich Naszych wyjazdach i obejrzeć zdjęcia z owych wypraw.

POPRZEDNIE WYPRAWY