Wakacje w Chorwacji – Wyspa Brac

Wakacje tuż tuż i trzeba już teraz rozglądać się za ciepłym miejscem gdzie można odpocząć, wygrzać się i przyjemnie spędzić czas z przyjaciółmi i rodziną. W zeszłym roku byliśmy w Chorwacji i bardzo eis nam ten kierunek spodobał. Tym razem wzbieramy się na wyspę Brac do miejscowości Supetar. To przepiękna okolica położona nad samym brzegiem Adriatyku otoczona plażą i niesamowitymi zapachami rozmarynu i oliwek tworzą fantastyczne miejsce do odpoczynku.

Nie możemy zapomnieć o nurkowaniach, a tu woda jest ciepła i przejrzysta więc całą przyjemność po naszej stronie :). Będziemy nurkować z polskim centrum nurkowym AmberDive. Wszystkie nurkowania wykonamy z łodzi a możliwości wyboru miejsc są całkiem duże. W okolicy bazy jest do dyspozycji wiele pozycji nurkowych o zróżnicowanym stopniu trudności i charakterze takie jak podwodne wyspy, ściany i urwiska skalne, wraki statków oraz pozostałości amfor i przepiękna jaskinia. Pod wodę zanurzamy się nie tylko dla znajdujących się tam atrakcji ale przede wszystkim dla życia jakie się tam znajduje a tu go nie brakuje.

Zakwaterowanie:

Możliwości są duże ponieważ można wybrać hotel przy plaży lub apartamenty w odległości 3-5 min do plaży. W sprawie zakwaterowania bardzo proszę o kontakt telefoniczny bo cena jest uzależniona od jego wyboru. Cena za apartament waha się od 75€ do 110€ za dzień za apartament. Cena noclegu za hotel waha się od 70€ do 90€ za osobo/dobę. Dzieci do lat 12 mają pobyt w Hotelu za darmo - 1 dziecko dwoje dorosłych, drugie dziecko 50%.

 

Termin wyjazdu 18.08 - 29.08

Cena wyjazdu:

  • Pakiet nurkowy 250 €
  • Zakwaterowanie uzależnione od wyboru apartamentu
  • Dojazd zależny od miejsca wyjazdu, ilości osób w aucie oraz spalania
  • Sprzęt nurkowy (4 elementy/dzień) 25 €

Dodatkowo płatne:

  • Wyżywienie - samodzielnie
  • nurkowania na wrakach + 10 €
  • nurkowania nocne, w jaskini, nitrox + 10 € za każde

Warunkiem przystąpienia do wyjazdu jest zaliczka w wysokości 100 € aby zarezerwować apartamenty płatna od razu.

w sprawach zakwaterowania i zaliczki bardzo proszę o kontakt telefoniczny 505 012 602