Ewa Drucis
Założycielka szkoły nurkowania JagnaBlue, jest płetwonurkiem od 1993 r., a zawodowo nurkowaniem zajmuje się od 17 lat. Uprawnienia instruktorskie posiada w takich federacjach jak TDI/SDI i PADI. Jest również instruktorem resuscytacji i pierwszej pomocy dorosłych, dzieci i niemowląt, instruktorem immersioterapii osób z niepełnosprawnościami oraz wychowawcą kolonii i obozów. Na koncie ma ponad 5 tysięcy nurkowań, a niektóre z nich na głębokość 100 m. Wieloletnie doświadczenie w pracy zdobyte w Polsce i za granicą pozwala jej przekazywać ogrom wiedzy swoim kursantom i podopiecznym. 

Łukasz Drucis
Płetwonurkiem jest od 2003 roku, a szkolenia nurkowe prowadzi w federacji KDP CMAS. Specjalizuje się w nauczaniu nurkowania młodzieżowego. Od dwóch lat jest instruktorem immersioterapii, czyli terapii poprzez nurkowanie osób z niepełnosprawnością intelektualną. Wcześniej, czyli w 1999 roku zdobył uprawnienia ratownika WOPR, a od 7 lat jest instruktorem pływania. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi zaowocowało zdobyciem kwalifikacji kierownika wycieczek i kolonii.

 

Wspólnie prowadzimy kursy nurkowania rekreacyjnego w Suwałkach. Organizujemy obozy nurkowe dla dzieci oraz zimowiska dla najmłodszych. Specjalizujemy się w rodzinnych wyjazdach nurkowych w takich miejscach jak Egipt, Chorwacja, Lanzarote, Gozo, RPA i wiele innych ciekawych krajów. Nurkujemy z osobami z niepełnosprawnościami i prowadzimy dla nich wiele rozmaitych programów wspólnie z fundacją przyjaciół dzieci „Jesteśmy Razem” i spółdzielnią socjalną „ Dalba”.

Nasi przyjaciele i członkowie zespołu JagnaBlue:

Emil Sieńko
Jest nieocenionym towarzyszem nurkowym i płetwonurkiem KDP CMAS P3 oraz DM NAUI. Pierwszy stopień płetwonurka zdobył w 2008 roku i posiada również uprawnienia do nurkowania z osobami niepełnosprawnymi ruchowo, czyli DM HSA 3490. Emil jest także nurkiem specjalizacji archeologia podwodna, nawigacja, nitrox i pod lodowe. Od początku działalności szkoły JagnaBlue na rynku suwalskim, Emil służył swoją pomocą i radą w wielu przedsięwzięciach.

 

Dominika Śliwowska
Płetwonurek PADI RESCUE, ze specjalizacjami jak nurkowanie głębokie i w suchym skafandrze. Nietypowo zaczęła swoją karierę nurkową ale najważniejsze, że jest z nami i dzięki jej olbrzymiej empatii i wiecznie uśmiechniętej buzi, wszystkich nastawia pozytywnie. Szkoli się obecnie na Divemaster PADI.

 

 

 

Daniel Jasionowski
Płetwonurek PADI RESCUE ze specjalizacjami jak nurkowanie głębokie, wrakowe i w suchym skafandrze. Daniel totalnie przez przypadek zapisał się na kurs i już tak mu zostało, co nas bardzo cieszy. Złota rączka i dusza towarzystwa zawsze i wszędzie służy umiejętnościami i sprawnym działaniem. Szkoli się obecnie na Divemaster PADI.

 

 

 

Karol Michałowski
Płetwonurek KDP CMAS P3 oraz bardzo zdolny i pełen świetnych pomysłów grafik. Niedawno Karol trafił do naszej ekipy i od razu dostał ksywkę „magik”. Jego dziełem jest ta wspaniała strona oraz wszystkie reklamy i projekty jakie tworzy. Jednym z tych projektów jest nasz blog, który w całości jest kreacją Magika.

 

 

Angelika Jodzis
Instruktor PADI
ze specjalizacjami nurkowanie z rekinami, głębokie, nitrox, suchy skafander, wrakowe i nocne. Ta uśmiechnięta istotka to nasza perełka, która pewnego dnia wpadła sobie na pomysł, że będzie instruktorem nurkowania i wyjedzie do pracy do Tajlandii, nie nurkując nigdy wcześniej. I dokładnie tak się stało 😉 Wpadła do nas w styczniu i już w październiku po ciężkim treningu poleciała do Azji i zdała egzamin instruktorski. Obecnie zdobywa doświadczenie i mamy nadzieje, że do nas wróci.

Chorwacja VIS 17-28.08.2019

Chorwacja VIS 17-28.08.2019

Wakacje trzeba planować już teraz i rozglądać się za ciepłym miejscem, gdzie można odpocząć, wygrzać się i przyjemnie spędzić czas z przyjaciółmi i rodziną. Zakochaliśmy się w cudownym miejscu, czyli Chorwacji. Tym razem po trzech latach corocznych wyjazdów do tego...

czytaj dalej
SHARK WEEK RPA 2019!

SHARK WEEK RPA 2019!

Gdy zamknę oczy, od razu słyszę głos oceanu, jego moc i uspokajający śpiew. Patrząc na fale, wiem, że to jest moje miejsce na ziemi, dlatego wracam już po raz trzeci na południowe wybrzeże RPA.Po dwu letniej przerwie zebrałam ekipę wspaniałych ludzi, którzy...

czytaj dalej

Upsss to zdjęcie należy do JagnaBlue.