Ewa Drucis
Założycielka szkoły nurkowania JagnaBlue, jest płetwonurkiem od 1993 r., a zawodowo nurkowaniem zajmuje się od 17 lat. Uprawnienia instruktorskie posiada w takich federacjach jak TDI/SDI i PADI. Jest również instruktorem resuscytacji i pierwszej pomocy dorosłych, dzieci i niemowląt, instruktorem immersioterapii osób z niepełnosprawnościami oraz wychowawcą kolonii i obozów. Na koncie ma ponad 5 tysięcy nurkowań, a niektóre z nich na głębokość 100 m. Wieloletnie doświadczenie w pracy zdobyte w Polsce i za granicą pozwala jej przekazywać ogrom wiedzy swoim kursantom i podopiecznym. 

Łukasz Drucis
Płetwonurkiem jest od 2003 roku, a szkolenia nurkowe prowadzi w federacji KDP CMAS. Specjalizuje się w nauczaniu nurkowania młodzieżowego. Od dwóch lat jest instruktorem immersioterapii, czyli terapii poprzez nurkowanie osób z niepełnosprawnością intelektualną. Wcześniej, czyli w 1999 roku zdobył uprawnienia ratownika WOPR, a od 7 lat jest instruktorem pływania. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi zaowocowało zdobyciem kwalifikacji kierownika wycieczek i kolonii.

 

Wspólnie prowadzimy kursy nurkowania rekreacyjnego w Suwałkach. Organizujemy obozy nurkowe dla dzieci oraz zimowiska dla najmłodszych. Specjalizujemy się w rodzinnych wyjazdach nurkowych w takich miejscach jak Egipt, Chorwacja, Lanzarote, Gozo, RPA i wiele innych ciekawych krajów. Nurkujemy z osobami z niepełnosprawnościami i prowadzimy dla nich wiele rozmaitych programów wspólnie z fundacją przyjaciół dzieci „Jesteśmy Razem” i spółdzielnią socjalną „ Dalba”.

Nasi przyjaciele i członkowie zespołu JagnaBlue:

Emil Sieńko
Jest nieocenionym towarzyszem nurkowym i płetwonurkiem KDP CMAS P3 oraz DM NAUI. Pierwszy stopień płetwonurka zdobył w 2008 roku i posiada również uprawnienia do nurkowania z osobami niepełnosprawnymi ruchowo, czyli DM HSA 3490. Emil jest także nurkiem specjalizacji archeologia podwodna, nawigacja, nitrox i pod lodowe. Od początku działalności szkoły JagnaBlue na rynku suwalskim, Emil służył swoją pomocą i radą w wielu przedsięwzięciach.

 

Dominika Śliwowska
Płetwonurek PADI RESCUE, ze specjalizacjami jak nurkowanie głębokie i w suchym skafandrze. Nietypowo zaczęła swoją karierę nurkową ale najważniejsze, że jest z nami i dzięki jej olbrzymiej empatii i wiecznie uśmiechniętej buzi, wszystkich nastawia pozytywnie. Szkoli się obecnie na Divemaster PADI.

 

 

 

Daniel Jasionowski
Płetwonurek PADI RESCUE ze specjalizacjami jak nurkowanie głębokie, wrakowe i w suchym skafandrze. Daniel totalnie przez przypadek zapisał się na kurs i już tak mu zostało, co nas bardzo cieszy. Złota rączka i dusza towarzystwa zawsze i wszędzie służy umiejętnościami i sprawnym działaniem. Szkoli się obecnie na Divemaster PADI.

 

 

 

Karol Michałowski
Płetwonurek KDP CMAS P3 oraz bardzo zdolny i pełen świetnych pomysłów grafik. Niedawno Karol trafił do naszej ekipy i od razu dostał ksywkę „magik”. Jego dziełem jest ta wspaniała strona oraz wszystkie reklamy i projekty jakie tworzy. Jednym z tych projektów jest nasz blog, który w całości jest kreacją Magika.

 

 

Angelika Jodzis
Instruktor PADI
ze specjalizacjami nurkowanie z rekinami, głębokie, nitrox, suchy skafander, wrakowe i nocne. Ta uśmiechnięta istotka to nasza perełka, która pewnego dnia wpadła sobie na pomysł, że będzie instruktorem nurkowania i wyjedzie do pracy do Tajlandii, nie nurkując nigdy wcześniej. I dokładnie tak się stało 😉 Wpadła do nas w styczniu i już w październiku po ciężkim treningu poleciała do Azji i zdała egzamin instruktorski. Obecnie zdobywa doświadczenie i mamy nadzieje, że do nas wróci.

Safari Nurkowe – Wraki Morza Czerwonego 01-08.10.2020

Safari Nurkowe – Wraki Morza Czerwonego 01-08.10.2020

Serdecznie zapraszamy na safari nurkowe do Egiptu. To wspaniała okazja do wykonania 20 nurkowań w krótkim czasie oraz do podwyższenia swoich umiejętności nurkowych o wyższy stopień jak AOWD czy specjalizacje nurkowe takie jak wrakowe, nitrox, nocne oraz głębokie i w...

czytaj dalej
Dahab – Majówka 25.04-02.05.2020

Dahab – Majówka 25.04-02.05.2020

Zapraszamy na koleją wspaniałą majówkę z JagnaBlue w Dahab. Kultowe miasteczko nurkowe zaprasza na świetne nurkowania, urokliwe widoki, pyszne jedzenie i najlepszą shishe. Cena:2450 PLN – lot w obie strony WAW-SSH-WAW, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, hotel ze...

czytaj dalej